Vib4Reh

Rehabilitacyjne platformy wibracyjne Vib4Reh to rewolucyjne urządzenia, które umożliwiają innowacyjną formę rehabilitacji, relaksu lub treningu fitness! Ćwiczenia z platformami Vib4Reh polegają na oddziaływaniu wibracjami na poszczególne partie ciała. Dzięki wibracjom pobudzane są wybrane partie mięśni i tkanki tłuszczowej, podobnie jak podczas normalnego treningu. To wszystko w domu, minimalnym nakładem sił, we własnym zakresie – również przed ekranem TV!

Seria Vib4Reh 100 charakteryzuje się najniższą wagą, która wynosi jedynie około 9 kg. Obsługę platformy umożliwia nowy kolorowy wyświetlacz LCD z serii Premium. Modele na najbliższy rok wyposażone zostały dodatkowo w łączność Bluetooth i port USB! Model polecany wszędzie tam gdzie niska waga urządzenia ma kluczowe znaczenie! Obniżenie wagi i rozmiarów platformy pozwoliło zachować praktyczną powierzchnię treningową o wymiarach 46 cm x 27 cm, co doskonale sprawdzi się w przypadku użytkowania platformy przez osoby o wadze do 100 kg. W zestawie tej serii znajdziesz komplet uchwytów treningowych. Zaawansowany technologicznie masażer do treningu domowego sterowany za pomocą pilota Vib4Fit 10 dołączonego do zestawu. Obsługę platformy zapewnia silnik o mocy 200W. Konstrukcja platformy w nowej technologii UltraThin+ dzięki czemu waga urządzenia została obniżona do około 9 kilogramów. Technologia UltraThin+ to nie tylko wyjątkowo niska waga, ale również bardzo praktyczne wymiary oraz dodatkowe antypoślizgowe stopki, co zapewnia komfortowe użytkowanie!

Seria Vib4Reh 200 to nieco większy i cięższy masażer do treningu domowego. Obsługę platformy zapewnia wyjątkowo mocny i cichy silnik o mocy 200W. Platforma wibracyjna posiada wbudowany komputer sterujący, czytelny wyświetlacz LED, praktyczny minutnik, opracowanych 10 programów treningowych oraz aż 99 poziomów prędkości!

Konstrukcja platformy w nowej technologii UltraThin dzięki czemu seria 200 charakteryzuje się opływowym kształtem, dużą powierzchnią treningową (61 x 32 cm) i niską wagą platformy – wynoszącą tylko 13 kg. przy zachowaniu nośności platformy nawet do 150 kg.

Technologia UltraThin to niska waga, bardzo kompaktowe wymiary, dodatkowe antypoślizgowe stopki oraz rolki transportowe po obu stronach, co zapewnia komfortowe użytkowanie i łatwy transport! Nowy typ komputera sterującego ekranem LED zapewnia współpracę zarówno z klasycznym pilotem Vib4Fit 20 (w zestawie) jak i z zegarkiem sterującym pracą platformy Vib4Fit 40 (opcja), dzięki którym można sterować i zmieniać ustawienia urządzenia bez konieczności przerywania treningu.

WIbracyjna platforma rehabilitacyjna 3D z serii 800 to najbardziej zaawansowany masażer w ofercie Vib4Reh.  Seria 800 oferuje prawdziwy efekt 3D uzyskany dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych silników o mocy 200W każdy. Wyjątkową wygodę treningu zapewnia bardzo duża powierzchnia treningowa o szerokości aż 68 cm. Linia 800 posiada wbudowany komputer sterujący z prezentacją szacunkowej ilości spalanych kalorii, czasu, dystansu oraz prędkości. Pomiary prezentuje czytelny kolorowy wyświetlacz LCD z linii Premium. Zastosowano także praktyczny minutnik, opracowanych zostało 5 programów treningowych oraz aż 180 poziomów prędkości plus 3 tryby pracy!

Dzięki technologii 3D możesz w zależności od upodobań lub potrzeb stosować 3 typy wibracji: pionowe, poziome i mieszane. Urządzenie idealne sprawdza się w treningu dla początkujących, zaawansowanych i wymagających użytkowników. Doskonały kontakt z podłożem zapewniają antypoślizgowe stopki oraz wyjątkowo duża powierzchnia treningowa!