Opinie

Państwa opinie o platformach wibracyjnych Vib4Fit są dla nas bardzo ważne! W przypadku chęci kontaktu i oceny zakupionych platform prosimy o kontakt. Dziękujemy za każdą Waszą opinię. To dzięki Wam nasze platformy nabierają wyjątkowo dopracowanych kształtów i są wzbogacane o nowe funkcje. Od początku istnienia marki stawiamy na najwyższą jakość urządzeń i Wasze zadowolenie.

 

Platforma wibracyjna Vib4Fit – opinie Klientów:

„Biorąc pod uwagę, że nie mogłam na Opineo wystawić opinii na temat samej platformy, postanowiłam opinię tę przesłać do Państwa przesłać niniejszym e’mailem z jednoczesnym upoważnieniem do przekazania jej, jeśli ktoś będzie miał wątpliwości czy wybrać model oferowanej przez Wasz Sklep platformy wibracyjnej Vib4Fit czy model oferowany przez inną firmę.

Platforma wibracyjna to rewolucyjne urządzenie, które umożliwia innowacyjną formę relaksu, treningu fitness lub rehabilitacji. Trening polega na oddziaływaniu wibracjami na poszczególne partie ciała. Dzięki wibracjom pobudzane są wybrane partie mięśni i tkanki tłuszczowej, podobnie jak podczas normalnego treningu siłowego. To wszystko w domu, minimalnym nakładem sił, we własnym zakresie – również przed ekranem TV.

Taki opis można znaleźć przy opisie platformy i w pełni się z tym zgadzam. Praktycznie codziennie korzystam z platformy przez 10 lub 20 minut i zapewniam, że już po tygodniu zauważyłam widoczne zmiany w moim ciele. Nie jestem grubasem, ale mam trochę ciałka i co jest zmorą wielu kobiet, celulitis na nogach, szczególnie gdy tak jak ja, weszło się w okres 60+. W wyniku ćwiczeń moje ciało stało się bardziej jędrne, zniknęły drobne bóle nóg i kręgosłupa, które mi dokuczały. Jestem pewna, że ćwiczenia na platformie i trochę diety, dadzą efekty bez konieczności dużego wysiłku na siłowni i odchudzania się z zastosowaniem drastycznych diet.

A teraz trochę o samej platformie i jej pracy. Mam porównanie, gdyż pierwszą zakupioną przez mnie platformą była platforma Vibro Shaper, oferowana przez Sklep [usunięto…]… Nie spełniła ona niestety moich oczekiwań i po jednorazowym użyciu zwróciłam ją do sklepu. W porównaniu z platformą [usunięto…] platforma Vib4Fit 800 jest większa, bardziej stabilna, stojąc na niej czuję się pewna, że się nie przewrócę. Poza tym jest o wiele cichsza. Bez względu jak na niej stanę słyszę tylko szum pracy silników. Nie mogę tego powiedzieć o platformie [usunięto…].

Platforma Vib4Fit 800 ma dwa silniki i pracuje zarówno w pionie, jak i w poziomie, lub w trybie mieszanym. Każdy program trwa maksymalnie 10 minut i jest wiele możliwości ustawień. Po uruchomieniu platformy najpierw ustawiamy czas pracy – maksymalnie od 1 do 10 minut. Następnie musimy wybrać tryb pracy: manualny czy automatyczny. Jeśli wybieramy tryb pracy manualny, to następnie ustawiamy tryb pracy: wibracje pionowie, poziome lub mieszane i dalej prędkość pracy od 1 do 180. W każdej chwili za pomocą pilota możemy zmieniać prędkość wybierając przyciskiem 60, 120, 180. Przy wyborze trybu automatycznego mamy do wyboru gotowych pięć programów: jeden – praca w poziomie, drugi – praca w pionie i trzy programy z różnym zaawansowaniem prędkości. Zapewniam, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni program i odpowiednie ustawienie prędkości.

Z platformy korzystam z reguły późnym wieczorem i zapewniam, że nikt z sąsiadów nie przyszedł ze skargą na hałas. Ta późna pora ma też swoją dobrą stronę, gdyż po takim relaksie naprawdę śpi się o wiele lepiej. I na koniec jeszcze klika słów o wyglądzie. Wszystkie platformy Vib4Fit czy jest to model 100, 200, 400 czy 800 (różnią się programami) wyglądają praktycznie jednakowo – pięknie i profesjonalnie. Oferowane są w kilku kolorach: czarnym, czerwonym, żółtym. Ja nabyłam kolor czarny, gdyż taki najbardziej pasował mi do wystroju wnętrza. Platforma posiada duży, kolorowy wyświetlacz, na którym pokazywana są: program, czas trwania (czas sukcesywnie zmniejsza się co minutę), ilość spalanych kalorii i dystans, jaki w tym czasie i na tym programie przebiegliśmy. Bardzo ładnie to wygląda.

Platformę [usunięto…] zakupiłam bez zastanowienia po obejrzeniu reklamy w telewizji. Po jej zwróceniu zaczęłam szukać czegoś innego i tak na Allegro znalazłam platformy Fib4Fit, oferowane przez sklep EASYPET Artur Ligięza w Wyględach. Muszę przyznać, że niewiele oferowanych jest tego typu urządzeń w cenie 1.000 – 1.500 zł. Znalazłam, poza oferowaną przez [usunięto…] jeszcze dwie lub trzy platformy, ale miałam wrażenie, że nie są one tymi, jakich szukam. Po rozmowie z pracownikiem sklepu EASYPET … i uzyskaniu wszystkich oczekiwanych informacji i wyjaśnień wybrałam model 800 oferujący pracę w 3D. Polecam go wszystkim, którzy zainteresowani są zakupem takiego urządzenia. Modele 100, 200, 400 mają podobne działania, trzeba tylko poczytać opisy i wybrać czego się oczekuje i ważna też jest kwota, którą możemy wydać. Modele są w różnych cenach.

Gorąco zachęcam do zakupu platformy wibracyjnej Vib4Fit w wybranym przez siebie modelu 100, 200, 400 czy 800. Na pewno spełni Państwa oczekiwania, a obsługa jaką zapewnia sklep Pana Artura Ligięzy jest na najwyższym poziomie.

„Polecam, towar (Vib4Fit 200) bardzo dobrej jakości, wszystko jak w opisie, bez zastrzeżeń.”

Super sprzęt (Vib4Fit 200) szybka dostawa. Polecam szczerze.”

Świetny sprzęt, (Vib4Fit 800) – super cena, świetny sprzedawca. Polecam i pozdrawiam.”

„Dobry sprzęt platforma wibracyjna (Vib4Fit 300). Bardzo dobra dostawa. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.”

Dostawa platformy błyskawiczna –  24h . Sprzęt wykonany solidnie i profesjonalnie platforma wibracyjna (Vib4Reh 800). Mam nadzieję, że trening na nim przyniesie oczekiwane efekty. POLECAM.

Platforma wibracyjna (Vib4Fit 300). Sprzęt zgodny z opisem, kontakt ze sprzedającym fenomenalny. Polecam. ”

„Jak na razie – kilka dni użytkowania, sprzęt (Vib4Reh 800) sprawia świetne wrażenie; cichy silnik (a właściwie dwa silniki), duże możliwości, solidny i wszechstronny. Polecam”